O produkcie

AUTOMATYCZNE URZĄDZENIE TERMOMASUJĄCE DOSTOSOWANE DO BUDOWY TWOJEGO CIAŁA

Kupując u nas produkt zyskujesz

1.darmowa dostawa
2. serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
3. 24 m-ce gwarancji

Obniżenie kosztów zakupu:
Ulga Podatkowa

W związku z tym, że urządzenia Ceragemu są urządzeniami medycznymi, można obniżyć koszt zakupu:

Każda osoba, która posiada grupę inwalidzką lub też orzeczenie o niepełnosprawności może otrzymać ulgę przy zakupie urządzeń medycznych Ceragem, jeżeli według wskazań, przepisu lub lekarza łóżko lecznicze Ceragem jest niezbędne w rehabilitacji danego podatnika lub ułatwia wykonywanie czynności życiowych.

Stosowanie do potrzeb wynikających z niepełnosprawności określonej osoby.

Można odliczyć pełny koszt zakupu łóżka od dochodu. Pomniejszenie podatku związane jest z przepisami o uldze rehabilitacyjnej: od dochodu podatnika, osoby fizycznej przed opodatkowaniem. Wynika to z przepisów art. 26 ust.1 ptk. 6 ustawy z 26 lipca 1991r o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Odliczone od dochodu mogą być:
wydatki na cele rehabilitacyjne
wydatki związane z ułatwieniem wykonywania czynności życiowych

poniesione w roku podatkowym przez podatnika będącego osobą niepełnosprawną lub podatnika na którego utrzymaniu są osoby niepełnosprawne.

Ceragem Master VE (nazwa techniczna: CGM MB-1101) to automatyczne medyczne urządzenie termomasujące do użytku domowego. Jest to połączenie medycyny Dalekiego Wschodu z nowoczesną technologią.
Działanie urządzenia polega na masowaniu obszaru wzdłuż kręgosłupa - od kości ogonowej do podstawy czaszki.

Główne efekty regularnego korzystania z urządzenia to: poprawa mobilności kręgosłupa, łagodzenie bólu, poprawa krążenia, wzmocnienie odporności oraz oczyszczanie organizmu. Dodatkowo, testy kliniczne SFDA potwierdzają, że systematyczne korzystanie z urządzenia pozytywnie wpływa na takie dolegliwości jak: nadciśnienie, zespół zamrożonego barku, chroniczne zmęczenie, zapalenie narządów miednicy mniejszej, urazy odcinka lędźwiowego, zatwardzenie, cukrzyca, choroby szyjnego odcinka kręgosłupa, dyskopatia, nieżyt żołądka, zapalenie prostaty, bezsenność.

Skanowanie kręgosłupa

Ludzie różnią się długością kręgosłupa, tak samo jak rożnią się między sobą wzrostem.

Ceragem Master VE, na podstawie wywieranego na projektor nacisku, analizuje długość oraz krzywizny kręgosłupa. Następnie, zebrana informacja jest wykorzystana, aby przeprowadzić zindywidualizowany zabieg dopasowany do osoby, która w danym momencie korzysta z urządzenia. Dzięki temu, zabieg jest bardziej dokładny i bardziej efektywny.

12 programów zabiegu

Aby jak najlepiej dopasować zabieg do oczekiwań i kondycji użytkownika, stworzono 12 różnorodnych programów, opartych na zasadach alternatywnej medycyny Dalekiego Wschodu. Każdy członek rodziny może wybrać zabieg odpowiedni dla siebie.

Muzyka Ceragem

Użytkownik może zrelaksować się przy dowolnie wybranym przez siebie utworze muzycznym, począwszy od muzyki klasycznej i medytacyjnej, poprzez kojące zmysły dzwięki natury.

Dodatkowo, istnieje możliwość wgrania własnych ulubionych utworów, aby zapewnić jeszcze większy komfort korzystania z urządzenia.

W urządzenie Ceragem Master VE wbudowane są głośniki, wtyczka na słuchawki, oraz slot z kartą pamięci SD o pojemności 2GB.

Oszczędność miejsca

Automatyczne urządzenie termomasujące Ceragem Master VE można łatwo zamienić w wygodną sofę do siedzenia. Sofa posiada funkcję ogrzewania, a jej ergonomiczny kształt sprawia, że jest ładnym i praktycznym meblem do użytkowania w każdym wnętrzu.

Masz pytania?

Zadzwoń!

516 666 619

Skontaktuj się

 • CENTRUM CERAGEM
  Przemyśl
  ul. Grunwaldzka 6
  Biuro: ul. Basztowa 13
  37-700 Przemyśl
  Horyniec-Zdrój
  ul. Al. Przyjaźni 10,
  37-622 Horyniec -Zdrój

  NIP: 7952555163

 • Tel: 516 666 619
 • e-mail:ceragemoskarnowak@gmail.com